Αποθεώθηκε η δημοτική ομάδα του Χρήστου Παππού! Θερμή και η υποδοχή των νέων υποψηφίων στη "Νέα Εποχή"

Αποθεώθηκε η δημοτική ομάδα του Χρήστου Παππού! Θερμή και η υποδοχή των νέων υποψηφίων στη «Νέα Εποχή»
Αποθεώθηκε η δημοτική ομάδα του Χρήστου Παππού! Θερμή και η υποδοχή των νέων υποψηφίων στη «Νέα Εποχή»

Μέσα σε μια εκκωφαντική από τις επευφημίες και τους πανηγυρισμούς ατμόσφαιρα, ο Χρήστος Παππούς παρουσίασε στους δημότες, την ομάδα που θα πλαισιώσει το ισχυρό ψηφοδέλτιο της «Νέας Εποχής», ομάδα που αποτελείται τόσο από τους… «παλιούς» – με μετρήσιμο και αναγνωρισμένο έργο και προσφορά στην τοπική κοινωνία – όσο και από «νέα» πρόσωπα, με όραμα και φιλοδοξίες για τον τόπο τους και σίγουρα πολλή διάθεση να συμβάλλουν στην πορεία ανάπτυξης της πόλης!

«Είμαστε η μοναδική παράταξη που συμμετέχουν στο ψηφοδέλτιό της όλες οι υγιείς δυνάμεις του τόπου, απ’ όλους τους πολιτικούς χώρους. Γιατί εμείς ξέρουμε να ενώνουμε κι όχι να διχάζουμε!«, τόνισε στην ομιλία του ο Χρήστος Παππούς, στα εγκαίνια του εκλογικού του κέντρου που έγιναν την Τετάρτη 08/05, στα Άνω Λιόσια (https://gavata.news/)

Λίγο πριν την παρουσίαση των υποψηφίων Δημοτικών και Τοπικών Συμβούλων, ο δήμαρχος ευχαρίστησε δημόσια τους συνεργάτες του για τη στήριξή τους, ενώ ιδιαίτερη αναφορά έκανε και στους επιστημονικούς του συμβούλους, τον Μηχανολόγο-Μηχανικό Χρήστο Μουζακίτη και τον Γιατρό ΩΡΛ Αντώνη Ματθαίο Καλαφάτη!  

Τους προέτρεψε, ωστόσο, να ενημερώσουν τον κόσμο, σε όλες τις γειτονιές του Δήμου για το έργο της διοίκησης και κυρίως για το πρόγραμμα της νέας 4ετίας.

Εντυπωσιακή ήταν και η υποδοχή και αποδοχή του κόσμου στην εκφώνηση του Γιώργου Αβράμη, αλλά και των υπολοίπων μελών που προέρχονται από διαφορετικές ιδεολογικές και παραταξιακές αφετηρίες, καθώς και των νεοεισερχόμενων μελών στη «Νέα Εποχή», εκφράζοντας έτσι την απόλυτη στήριξη και εμπιστοσύνη τους στις αποφάσεις του δημάρχου για τα πρόσωπα με τα οποία επέλεξε να συνεργαστεί, ώστε να υπάρξει η συνέχιση του αναπτυξιακού προγράμματος που έχει θέσει σε εφαρμογή.

ΑΒΡΑΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (πολιτικός μηχανικός)

Ξεκινώντας την παρουσίαση από το Γενικό ψηφοδέλτιο και καταλήγοντας στο τοπικό, ανά δημοτική ενότητα και με αλφαβητική σειρά παρουσιάστηκαν οι:

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΓΕΝΙΚΟ)

 ΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (προπονητής ποδοσφαίρου)

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ιατρός)

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ – ΠΕΡΙΣΟΡΑΤΗ ΖΩΗ (ιατρός)

ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (ιατρός)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (καθηγήτρια φυσικής αγωγής & αθλητισμού)

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (συνταξιούχος αστυνομικός)

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΑΝΔΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (συνταξιούχος)

ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (πολιτικός μηχανικός)

ΚΟΛΥΒΟΔΙΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (εκπαιδευτικός)

ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (βιοτέχνης)

ΚΟΥΡΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (δικηγόρος)

ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (λογιστής/φοροτεχνικός)

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (οικονομολόγος/ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΩΒΑΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (Πρόεδρος του Εξωραϊστικού και Πολιτιστικού Συλλόγου Ζωφριάς)

ΛΑΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (πολιτικός μηχανικός)

ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (λογίστρια/φοροτεχνικός)

ΜΑΡΠΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (τεχνολόγος-ακτινολόγος στο ΩΝΑΣΕΙΟ)

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (οικονομολόγος/φοροτεχνικός)

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΠΙΕΡΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (επιχειρηματίας)

ΡΑΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (δημοτικός υπάλληλος)

ΣΑΡΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (πολιτικός μηχανικός)

ΣΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ (δικηγόρος)

ΤΡΟΒΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (οικονομολόγος/επιχειρηματίας)

ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΦΑΝΗ (ιατρός/οδοντίατρος)

ΦΟΥΝΤΑ – ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (κοινωνιολόγος)

ΧΑΤΖΗΤΡΑΚΟΣΙΑΣ ΝΙΚΟΣ (απόστρατος αξιωματικός)

ΨΑΡΡΑ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ιδιωτική υπάλληλος)

ΖΕΦΥΡΙ (ΓΕΝΙΚΟ)

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ (τραπεζικός υπάλληλος)

ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (υπάλληλος αρχιτεκτονικού γραφείου)

ΓΚΟΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (υπάλληλος Υπουργείου Δικαιοσύνης & Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων)

ΖΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ (φιλόλογος/εκπαιδευτικός)

ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ηλεκτρονικός)

ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (δημοτικός υπάλληλος)

ΜΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (πρόεδρος Περιφερειακού Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού)

ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ (οικονομολόγος)

ΠΑΤΗΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ελεύθερη επαγγελματίας)

ΡΑΦΤΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΣΧΙΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (δημόσιος υπάλληλος)

ΦΥΛΗ (ΓΕΝΙΚΟ)

ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (δημοτική υπάλληλος)

ΜΠΟΥΡΑΪΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (Απόστρατος Αξιωματικός Πολεμικού Ναυτικού)

ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ (ΤΟΠΙΚΟ)

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ (ελεύθερη επαγγελματίας)

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ιδιωτική υπάλληλος)

ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (έμπορος)

ΚΑΨΗ – ΚΑΠΙΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (οικονομολόγος/λογίστρια)

ΚΟΣΣΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (εκπαιδευτικός)

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας/αυτοκινητιστής)

ΛΙΟΣΗΣ ΝΙΚΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (δημοτικός υπάλληλος)

ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (τεχνολόγος μηχανικός υπολογιστών)

ΠΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (οικονομολόγος)

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (Τεχνικός Δικτύων και Προγραμματιστής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών)

ΤΗΓΑΝΟΥΡΓΙΑ – ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ιδιωτική υπάλληλος)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (καθηγητής φυσικής αγωγής)

ΤΣΙΟΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (φοιτήτρια Ε.Κ.Π.Α.)

ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΖΕΦΥΡΙ (ΤΟΠΙΚΟ)

ΑΓΙΑΣΣΩΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΚΛΑΠΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ιστορικός/αρχαιολόγος)

ΚΟΥΜΕΡΤΑ – ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΝΝΑ (λογίστρια)

ΛΑΘΟΥΡΑΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (φιλόλογος/ειδική εκπαιδευτικός)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΗΣ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (απόστρατος αστυνομικός/ μέλος Συλλόγου ΑΜΕΑ Άνω Λιοσίων)

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (μηχανολόγος/ηλεκτρολόγος)

ΧΑΛΙΔΙΑ – ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ (ιδιωτική υπάλληλος)

ΦΥΛΗ (ΤΟΠΙΚΟ)

ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΒΛΑΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (αστυνομικός)

ΓΡΑΒΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (εικαστική θεραπεύτρια)

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ (οικιακά)

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (χειριστής μηχανημάτων/ιδιωτικός υπάλληλος)

ΚΑΡΑΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ (εκπαιδευτικός/πολιτικός μηχανικός)

ΜΕΛΕΝΤΗ ΑΝΝΑ (βοηθός μικροβιολόγου)

ΜΠΡΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Διοικητικός Υπάλληλος Γενικού Επιτελείου Στρατού)

ΠΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (συγγραφέας/επιχειρηματίας)

ΣΑΜΑΝΤΑ ΣΟΦΙΑ (ειδικός προσχολικής αγωγής δημιουργίας & έκφρασης)

ΤΣΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ιδιωτικός υπάλληλος/απόφοιτος διοίκησης μονάδων τοπικής αυτοδιοίκησης)

 

Σχόλια
Επάνω